שבתות בר מצווה

שבת חתן היא ללא ספק אירוע מרגש עבור כל נהג החוגג בר מצווה ורבים בוחרים לעשות זאת כיום בבתי מלון המספקים שירות זה.
חגיגת בר מצווה היא תמיד אירוע מרגש לחתן השמחה ולהוריו של החתן. בר המצווה מסמל מעבר מילדות לבגרות בדת היהודית והינו אירוע רש חשיבות לכל נער יהודי באשר הוא. אחד האירועים המלווים ליום בר המצווה עצמו הוא אירוע הקרוי שבת חתן בר מצווה שהינו דומה לאירוע לש שבת חתן בעת נישואין.

מהי שבת חתן בר מצווה ?

שבת בר מצווה הינה דומה לשבת של חתן שזה עתה נישא וכוללת עליה לתורה וארוחה לאחר מכן של הקרובים לחתן השמחה והוריו. מדובר לרוב בבני משפחה וחברים קרובים המצטרפים לארוחה משותפת לכבוד אירוע העליה לתורה של נער בר המצווה.
שבתות בר מצווה נהוג לחגוג במועדון או מתנס בקירבת בית הכנסת עם הזמנה של קייטרינג או בבתי מלון המספקים שירות שכזה. האופציה של שבתות בר מצווה במלונות הופכת יותר ויותר פופולארית בעת האחרונה.
מה היתרון של שבת חתן במלון?
שבתות בר מצווה במלונות הם בעלי יתרון גדול עבור החוגגים השונים:
• ריכוז בני המשפחה – כולם מתרכזים במלון ללוות את נער בר המצווה. חוגגים לפני ואחרי המאורע כולם יחדיו לשבת של אחדות ושמחה משותפת רבת משתתפים.

• מתקני המלון – מלונות העורכים שבתות בר מצווה מעניקים שירות כולל לחוגגים בדמות בית כנסת, חדרי אירוח, חדר מסיבות וחדר אוכל כמובן לשימוש בני המשפחה והחברים.

• כשרות – בית המלון מאפשר נוכחות בעת כל האירוע בתחומו ועל כן חוסך נסיעה בשבת וכמובן במעבר מבית הכנסת לאזור האוכל. האוכל כמובן הוא כשר בהשגחת המלון והרבנות ועל כן אין לדאוג מבחינה זאת.

• שירות וצוות מיומן – מלונות המתמחים בהפקת שבתות חתן יודעים כבר כיצד להתאים את צוות המלון למשימה וכיצד לנהל הפקה מושלמת של כל האירוע מתחילתו עד סופו.

• חופשה בהנחה – האפשרות של כמה עשרות נוכחים המחוגגים במלון יחדיו את שבת החתן מאפשרת רכישת חדרים מרוכזת על ידי בני המשפחה לכל מי שמעוניינים לבלות את הלילה במלון ועל כן המחירים הם נוחים במיוחד ומאפשרים שילוב של חופשה עם שבת החתן יחדיו לאורחי האירוע. מי שרוצים רשאים כמובן להגיע עצמאית ביום האירוע.
היום הגדול בחיי חתן בר המצווה הוא לא האירוע באולם האירועים כי אם העליה לתורה והפיכה מילד לגבר. על כן חשוב כי הארוחה המתלווה לאירוע תהיה מכובדת גם היא וערוכה כראוי כאשר כל אותו היום עובר כפי שצריך לעבור וללא הפתעות מיותרות. אירגון בר מצווה במלונות המתמחים בתחום יכול לפתור הכי טוב בעיות שכאלו.

Comments are closed.