מתנות לבר מצווה

אירוע בר מצווה הפך בשנים האחרונות לאירוע רב מוזמנים והפקתו דומה בהרבה לאירוע חתונה,רבים האנשים שעושים לבנם אירוע בר מצווה מלווה באמנים ומופעי בידור, אטרקציות ומטעמים,בר משקאות עשיר וקינוחים שאפשר רק לחלום על טעמם המענג!

אך הפקה זאת נחשבת בעיני רבים מוגזמת ולא רציונאלית, אירוע בר המצווה הפך לאירוע בו נחבטים האורחים בין ההחלטה להביא מתנה או "לכסות את המנה" בצ'ק בדיוק כמו שאנו עושים באירועי חתונות.

מתנות לבר מצווה מנהג ישן

אין כל סיבה לשבור מנהגים ולחרוג מהתקציב אותו הוצאנו פעם על בר מצווה ,רק מפני שבעל האירוע החליט להשתגע.

מתנות לבר מצווה יכולות לשמח את נער הבר מצווה בדיוק באותה צורה בה הוא יקבל כסף ולפעמים אפילו יותר.רבים נשברים ונותנים צ'ק רק בגלל הפחד שיקראו להם קמצנים בחוג המכרים שבו הם נמצאים.

רעיונות למתנות לבר מצווה 

במידה והחלטתם בצדק ,לקנות מתנה במקום צ'ק אז כדאי לפחות שהמתנה תמצא חן בעיניי נער הבר מצווה.

כיום מבחר המתנות שאפשר להביא לנער צעיר הוא אדיר,הנערים של היום בעיקר מעבירים את זמנם מול משחקי מחשב ומולטימדיה וההיצע של מתנות מסוג זה הוא מגוון ורחב.

במידה ואתם מחליטים לרכוש משחק מחשב כמתנה,כדאי שתבררו לפני על העדפותיו של נער הבר מצווה בכל הקשור למשחקי מחשב, ישנם סוגי משחקים רבים וכל אחד מתחבר לסוג שונה של משחקים.

תוכלו לרכוש לנער הבר מצווה מתנה כזו שתפתח לו תחביב, כגון מצלמה דיגיטלית ,איתה תוכל כף רגלו לדרוך לראשונה בעולם הצילום.

רעיון נוסף למתנה מגניבה אשר אולי תפתח תחביב ספורטיבי היא ערכת אגרוף הכוללת שק אגרוף וכפפות מקצועיות, מתנה זו יכולה לגרום לנער לפתח תחביב ספורטיבי באומניות לחימה כלשהן.

בהמשך לקו התחביבים שסרקנו כאן עד עכשיו,נמליץ גם על מתנה ממש מגניבה לנער מתבגר בתחום הטכנולוגי/מוטורי והיא מכונית על שלט רחוק ,או מטוס/מסוק על שלט, תחום זה הפך לתחביב רציני של אלפי אנשים בישראל ואפילו נערכות תחרויות מקצועיות בכל שבוע.

נערים רבים גם ישמחו אם תביאו להם כמתנה תוספים ועזרים למחשב כגון: מסכים שטוחים , כרטיסי מסך למשחקים, זיכרון למחשב,דיסק קשיח גדול,שלטים מיוחדים למשחקים וכ"ו..

Comments are closed.