בלונים לבר מצווה

בר מצווה הינו האירוע החשוב ביותר לכל נער מתבגר. בר המצווה נחגג כיום ברוב פאר והדר באולמות אירועים ועם מאות אורחים של החוגג, הוריו, בני משפחה, חברים ומכרים. על כן חשוב להפיק אירוע מוצלח ומשמח עד כמה שניתן.
חגיגת בר מצווה לנער שזה עתה מלאו לו 13 שנים הוא ללא ספק אירוע מיוחד במינו הן מבחינת הדת היהודית והן עבור הנער החוגג ועובר מילדות לבגרות ועבור הוריו ובני משפחתו הקרובים.
חגיגות בר מצווה נערכות כיום באולמות אירועים עם מאות מוזמנים הכוללים את חבריו ללימודים ובכלל של הנער, הוריו ובני המשפחה הקרובים והקרובים פחות, חברים ומכרים של ההורים, שכנים מילדות ולמעשה את כל עולמו של הנער החוגג בר מצווה.
האירוע כולל כיום הפקה שלמה שרק חתונה נחשבת מפוארת ומושקעת ממנה ובין השאר מדובר בצילומים עם צלם אירועים, תקליטן מקצועי ולעתים אף להקת נוער אורחת, נאום עם אפקטים מיוחדים בפני הקהל, רקדניות בכניסה לאירוע או סביב במת הריקודים ועוד כהנה וכהנה אטרקציות שונות. אחת האטרקציות שכמעט ומופיעה בכל בר מצווה בשנים האחרונות היא זו של בלונים.

בלונים לבר מצווה?

בלונים לבר מצווה הם כיום אטרקציה הנחשבת "חובה" בהיקפי שימוש שונים ובפורמטים שונים של הצגה עבור הנער החוגג וקהל המבקרים באירוע המשמח.
בלונים לבר מצווה ניתנים לשימוש באירוע במספר אופנים שונים:
• שער כניסה מבלונים – מדובר בעיצוב של שער כניסה גדול המורכב ממאות בלונים בעלי 2-3 צבעים עיקריים השזוטרים אחד בשני ויוצרים מאין כניסה מיוחדת למתחם האירועים או לאולם עצמו. יש מי שיוצרים 3 קשתות של שערי כניסה שכאלו במרחקים קצרים האחד מהשני לאורך שטיח הכניסה לאולם ומקנים יוקרה נוספת למעמד.

• שם החוגג ומספר חגיגי – עיצוב שמו של הנער החוגג באנגלית או בעברית, באותיות גדולות המורכבות מבלונים המחוברים יחדיו, כל אות בצבע אחר, כאשר לרוב מתמקדים בשני צבעים שונים אך אין מיגבלה לעניין זה כמובן. לשם מוסיפים את הספרות 13 מורכבות גם כן מבלונים באותם הצבעים או משני בלונים גדולים ומנופחים המרכיבים כל אחד את הסיפרה "1" או "3" בסמיכות לשם הנער או מעליו.

• עיצוב שולחנות וכסאות – ניתן גם להוסיף בלון גדול עם שם החוגג במרכז כל שולחן באולם האירועים או בלונים קטנים המחוברים לכל כסא באולם האירועים וכללים את שם החוגג ותאריך האירוע למזכרת.
בלונים לבר מצווה הם ללא ספק ערך מוסף לכל אירוע שכזה כאשר ניתן לשחק עם הצבעים לכאלו שהנער החוגג אוהב, אם על פי צבעי קבוצת כדורגל אהודה (ירוק ולבן לאוהד מכבי חיפה או אדום לבן לאוהד הפועל תל אביב וכדומה) או צבעים המזוהים עם גברים דוגמת כחול כהה ולבן וכדומה. חשוב שהבלונים יהיו כתוספת לאירוע ולא יאפילו עליו ולכן הכל אמור להיעשות בטוב טעם ובשילוב כל העיצוב הכולל באולם האירועים.

Comments are closed.